Online Anaokulu

Ana sayfa > Online Anaokulu

Hepimizin bildiği üzere pandemi sürecinde hep birlikte zor günler geçirmekteyiz. Biz yetişkinler bile bu süreçte çok yıpranıyoruz kaldı ki çocuklar bizlerden çok daha fazla etkilenmektedir. Okul öncesi dönem çağındaki çocuklar bu zorlu süreci anlamakta ve kendilerine göre anlamlandırmak da daha fazla zorlanmaktadır. Çünkü okul öncesi dönemdeki çocuklar soyut düşünemezler her şeyi somut olarak düşündükleri için göremediğimiz bir virüse karşı korkuları kaygıları oluşmaktadır. Çocuklar için belirli saatlerde sokağa çıkmak serbest olduğundan dolayı, evde daha fazla zaman geçirmeleri gerekmektedir. Uzun süredir dünya genelinde virüs etkisini devam ettirdiği için evde yapılacak ebeveyn destekli etkinliklerin de sayısı giderek azalmıştır. Bu sebeple Harikalar Diyarı ailesi olarak siz kıymetli ebeveynleri ve çocuklarımızı biraz rahatlatabilmek adına online anaokulu açmış bulunmaktayız.
Okul öncesinde çocuklarımızın aldıkları eğitimin etkileri gelecek yaşamları boyunca devam edecektir. Akademik yaşın basamağı olan anaokullarına olan ihtiyacımızı ve önemini bu zorlu süreçte hep birlikte daha da fazla farketmiş bulunmaktayız. Sizleri bu sebeple online anaokulumuza bekliyoruz. Sağlıklı nesiller , sağlıklı ve doğru eğitimle var olacaktır.
Kurum Psikoloğu
Elmas ÇantaoğluBRANŞ DERSLERİMİZTÜRKÇE DİL GELİŞİM ETKİNLİĞİORFF/RİTİMEVDE YAŞAM BECERİ ATÖLYESİDÜŞÜN TASARIM YAPDİKKAT GELİŞTİRMEDUYGUSAL OYUN ATÖLYESİAHŞAP ATÖLYESİİNGİLİZCEMÜZİKSANAT ATÖLYESİ


EĞLENCELİ MATEMATİK